Kdy si u Vás zarezervovat svatební termín?

Na tuto otázku není jednoduchá odpověď – jednoduše čím dříve, tím lépe. Některé termíny jsou zarezervované už rok dopředu, jiné vám budu schopná rezervovat klidně měsíc dopředu.

Jaké informace budete potřebovat?

Budu po vás chtít přesný termín svatby, místo svatebních příprav, kdy potřebujete být ve svatební den s přípravami hotová, jestli budu líčit/česat kromě vás i jiné svatebčany, o které položky z ceníku máte přesně zájem..

Jak probíhá rezervace termínu?

Bohužel díky nespolehlivým nevěstám jsem byla nucena zavést 25% zálohu z celkové částky na účet pro závaznou rezervaci termínu a to ještě před zkouškou, 25 % se platí v den svatby. Dalších zbylých 50 % se platí v den zkoušky právě za dokončený makeup, popřípadě vlasy, které vytváříme prakticky totožný s tím Vaším svatebním.

Kdy proběhne zkouška?

Zkoušku většinou provádím cca 4-6 týdnů před svatbou buďto v mém atelieru v Prostějově, nebo z pohodlí vašeho domova.

Jak budeme postupovat, když termín zruším?
Záleží na tom, jestli se rozhodnete ještě před zkouškou, nebo po uskutečnění zkoušky. Před uskutečněním zkoušky vám vrátím plnou část v případě, že termín odřeknete minimálně 2 měsíce před termínem Vaší svatby. V případě odřeknutí termínu méně, než 2 měsíce před svatbou mi propadá plná část za svatební balíček. Proč mám dané 2 měsíce? Představme si, že klientce držím rok termín a ona se 14 dní před svatbou rozmyslí, že ji nakonec namaluje zadarmo kamarádka. Pro klientku je to sice asi pěkné, ale pro mne už tak moc ne. Prosím uvědomte si, že vizážistika je mým hlavním příjmem a když vám rok držím termín a vy mi ho na poslední chvíli zrušíte, sedím potom doma zadarmo. Pokud ale zrušíte termín zavčas, je v mých silách si ho zaplnit další klientkou.

V případě, že termín budete chtít zrušit až po uskutečnění zkoušky, vrátím vám 50 % z celé částky makeupu. Proč 50 %? Jak jsem již zmínila, ve zkušební den dělám totožný makeup s tím, který budete mít na svatbě a po zkoušce znamená, že jsem již makeup provedla – tj. věnovala vám svůj čas, ubyl mi makeup, který šel na tvorbu líčení, popřípadě účesu a proto vám mohu vrátit jen tu část ze služby, která ještě nebyla provedena. Děkuji za pochopení.

Musím dojet za Vámi, nebo jezdíte za klientkami domů?
Za svými klientkami přijedu klidně na konec světa. 🙂 Bohužel je zde poté ale nutnost počítat s proplacením cestovného. Základní sazbu za dojezd mám 100 Kč (ať dojíždím 1 km, nebo 100 km). Všechny věci mám bezpečně uložené v atelieru a přichystané pro klienty, kteří přijdou ke mně. V této stokorunové sazbě je tedy započítán čas a balení veškerých věcí potřebných k tvorbě vaší vizáže. Od místa výjezdu je dojezd v rámci 10 km bez další přirážky, na každý další započatý kilometr se ale přičítá 5 Kč.

Kdy si mám umýt vlasy, pokud mne budete i česat?
Prosím přijďte s maximálně 1 den neumytými vlasy.

Jste schopná doporučit mi na svatbu i fotografa?

Ano, jsem. Ve spolupráci s fotografem Ondřejem Dopitou jsme pro vás složili akční svatební balíčky, ve kterých můžete nalézt například i předsvatební focení včetně vizáže, přelíčení a přečesání na večer, nebo celodenní kontrolu vizáže včetně asistenských služeb při fotografování. Kontaktujte mne pro více informací.
error: Content is protected !!
„Zamilovat se do sebe - to je románek na celý život.“ Oscar Wilde